К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


16.07.2015

Рівненщина: працівникам виплатили заборговану зарплату

Одним із дієвих напрямків роботи, який ефективно впливає на стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати є вжиття спільних заходів ДПІ у Рівному та органів виконавчої влади через заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях комісії при міськвиконкомі. Зокрема, з початку цього року 66 керівників підприємств доповідали на таких комісіях про причини допущення заборгованості із виплати заробітної плати та недотримання у своїй роботі мінімальних гарантій в оплаті праці для найманих працівників. 

Заслуховування дали позитивний результат – 48 підприємств погасили в першому півріччі цього року заборгованість по заробітній платі та сплатили до бюджету 466,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

Окрім цього, працівники податкової служби міста постійно проводять індивідуальну роботу з керівниками підприємств під час засідань робочих груп при податковій інспекції. 

За півроку відбулося 6 робочих груп, на яких заслухано керівників підприємств – боржників. Як результат, із 74 підприємств 54 погасили заборгованість перед працівниками, а бюджет відповідно отримав 228 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

http://ogo.ua/articles/view/2015-07-16/64775.html

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов