К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


13.02.2020

"Життя крадіям!" У Росії слідчого звільнили одразу ж після п’янки за підвищення: епічне відео

У Тюмені (РФ) з органів внутрішніх справ звільнили майора Рафіка Агліулліна, який оскандалився відеороликом святкування свого підвищення.

Об этом сообщает Роспрес

Банкет силовиків супроводжувався вигуками "АУЕ" і "Життя злодіям!". Про відсторонення слідчого від обов’язків поінформувала пресслужба регіонального управління СК (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

Зазначається, що співробітник СКР Агліуллін звільнений "за дискредитуючими підставами", а саме "за порушення присяги співробітника Слідчого комітету Росії".

Новини
Спливли фото застілля в колонії з убивцею Нємцова

У Тюмені звільнили слідчого після відео з п’янкою

Колаж

Портал "Новый день" пише, що святкування, після якого майор позбувся посади, відбувалося 7 лютого в грузинському ресторані "СаЛобіо".

На ньому також були присутні інші російські правоохоронці: начальник відділу з боротьби з організованою злочинністю регіонального УМВС Олексій Ушатий, його заступник Артур Рузі, керівник відділу з розслідування особливо важливих справ регіонального СКР Ігор Дєєв.

Відео зняв і розмістив в Instagram Денис Дєвкін, який має судимість за заподіяння легкої шкоди здоров’ю, хуліганство та умисне знищення або заподіяння шкоди чужому майну. Він же викрикував гасла.

Додамо: абревіатура АУЕ або А.У.Е. (арештантський уклад єдиний) використовується в кримінальній субкультурі, до якої залучені, зокрема, діти і молодь.

Як писав OBOZREVATEL, у Росії ексначальник управління автотранспорту ФСВП Віктор Свиридов вистрілив собі в серце (за іншими відомостями – в голову) після винесення вироку у справі про вимагання.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/russia/u-tyumeni-za-aue-zvilnili-majora-video-novini-rosii.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов