К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


11.02.2019

Розстріляли впритул: вбитий на Рівненщині чоловік боровся із наркобізнесом у своєму селі

<p>У поліції називають убивство замовним Об этом сообщает <a href=ЖИВОЙ БЛОГ со ссылкой на СМИ.

— Розстріляли впритул: вбитий на Рівненщині чоловік боровся із наркобізнесом у своєму селі">

У поліції називають убивство замовним

З’явилися деталі резонансного вбивства у Рівненській області


У Старому Селі на Рівненщині спершу побили, а потім впритул розстріляли з автомата 30-річного місцевого жителя. Це сталося на його власному подвір’ї, йдеться в сюжеті ТСН.


«У нього була розбита голова, побиті груди, синє все, спина побита» — розповідають родичі. Першим загиблого побачив друг. «Юра сидів уже без ознак життя», — каже Олексій Лощиць.


«Згодом на місце прибігла і мати Юрія, яка сама себе не тямила від горя. Поки приголомшені люди викликали поліцію, біля хати помітили машину, однак вона хутко поїхала», — зазначається у сюжеті.


Правоохоронці оголосили план «Сирена». Зламану машину знайшли за 80 кілометрів від села. Водій та пасажир переховувалися в лісі, але врешті здалися. Поліцейські встановили, що чоловіки мали забрати з місця вбивства виконавців, але ті втекли самі. Вони хотіли виїхатидо Білорусі. «Прикордонники затримали ще трьох громадян», — пояснив заступник керівника ГУ Нацполіції Рівненщини Сергій Волков.


Замовником убивства виявився односелець убитого на прізвисько «Американець». Він відсидів у тюрмі в США, а повернувшись, узявся встановлювати свої порядки в Старому Селі.


«Із місць позбавлення волі його пожиттєво депортували в Україну без права в’їзду в Штати. У нас в селі дуже складна кримінальна ситуація. Загиблий не хотів, щоб на території продавали всякого роду наркотичні речовини», — пояснив заступник голови Старосільйської об’єднаної громади Анатолій Павлович.
«Замовник пообіцяв своєму знайомому 2 тисячі доларів за виконання вбивства, або ще бартером віддати йому скутер та автомобіль на євробляхах», — додав Волков.


Люди бояться, що причетні до вбивства Юрія не будуть покарані і повернуться до села. Селяни кажуть, що «Американец» та його поплічники вже неодноразово влаштовували тут стрілянину, але це сходило їм із рук.


«За роки бурштину зброї дуже багато накупило місцеве населення», — пояснює проблему Павлович. Жителі побоюються, що в селі можуть розпочатися міжусобні війни та кровопролиття. «Якщо їх не посадять, я знаю, що всі Юрини друзі – всі вони ляжуть», — каже матір загиблого Надія Пишняк. «Повний безлад. Тут наркотики чи що? Банда. Тут або самосуд робіть, або щось робіть», — каже рідний брат загиблого Петро Пишняк.


Напередодні повідомлялося, що поліція знайшла замовника вбивства на Рівненщині.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/criminal/rozstrilyali-vpritul-vbitiy-na-rivnenshchini-cholovik-borovsya-iz-narkobiznesom-u-svojemu-seli-568399.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов