К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


08.02.2019

У Румунії обіцяють відповісти на провокації РФ у Чорному морі

У Румунії обіцяють відповісти на провокації РФ у Чорному морі Об этом сообщает ua-open.in.ua со ссылкой на СМИ.

? , ,

Міністр національної оборони Габріел Леш заявив, що Румунія стикається у Чорноморському регіоні з низкою викликів з боку Росії, на які вона може відповісти із союзниками

Про це повідомляє Digi24, передає "ЄП".

"Ми хотіли б використовувати термін "виклики", а не "загрози" з боку Росії, оскільки ми не говоримо про загрози, які впливають на безпеку Румунії в цей час, але ми говоримо про виклики, до яких Росія призвичаїлася в останній період", — зазначив він.

За його словами, Румунія зіткнулась у Чорноморському регіоні з низкою викликів, на які вона може відповісти лише працюючи у тісній співпраці із союзниками, зокрема посилюючи трансатлантичні відносини зі Сполученими Штатами, повідомляє Agerpres.

"Ми повинні триматися тихо і спокійно, тому що ми зараз не обговорюємо прямі загрози для Румунії. Є аспекти, пов’язані з тим, як Росія працює не тільки в нашій країні. Ми говоримо про Балкани, про весь східний фланг, про країни Балтії тощо. Є питання, які ми повинні сприймати більш серйозно і дивитися, як нам вдається захистити себе в нашій країні ", — сказав Леш.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Rumunii_obitsyayut_vidpovisti_na_provokatsii_RF_u_CHornomu_mori_373163.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов