К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


12.10.2017

Милість зашкалює: дослідники вперше зняли дітей піщаної кішки у дикій природі

Кошенятко барханної кішки

Дослідники з благодійної організації Panthera з США вперше змогли сфотографувати кошенят барханної кішки в дикій природі. Щоб знайти цих неймовірних малюків, вченим довелось провести в пустелі чотири роки. Об этом сообщает izmacity.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляють на сайті благодійної організації Panthera.

Науковець Грегорі Бретон з благодійної організації, яка займається захистом великих кішок, вже вп’яте перебував в експедиції з пошуку кошенят барханних або піщаних кішок в Марокканській Сахарі, але на четвертий рік досліджень йому нарешті посміхнулася фортуна.

Я балакав з водієм, щоб він не заснув, а в цей час мій колега на даху нашого джипа встановлював світло і направляв прожектор на кущі і вже був готовий кинути все до біса. Тоді-то це і сталося: в кущах заблищали три пари котячих очей,
– поділився Грегорі.

Як він розповів, зняти барханних або піщаних кішок в дикій природі практично неможливо: це нічні тварини, які не залишають за собою ніяких слідів. Вони навіть нявкають дуже тихо, а їх жовта шерсть зливається з піщаними барханами пустелі.

Sand Cat Kittens Spotted in the Wild for First Time from Panthera Cats on Vimeo.

Грегорі стверджує, що він вперше зміг сфотографувати і зняти на відео кошенят барханної кішки в природному середовищі існування. З вигляду їм було від шести до восьми тижнів. Поки команда знімала малюків і встановлювала на них маячки, радіолокатори виявили, що поруч бродила схвильована доросла кішка, можливо, їх мама.

Він також додав, що дослідники отримали дозвіл знімати піщаних кішок і встановлювати на них датчики для спостережень від марокканської влади. За всі чотири роки вони бачили 29 тварин, встановили маячки 13 з них.

До слова, кіт барханний, або кіт дюн – це невеликий ссавець родини котових, поширений в Сахарі й пустелях Середньої Азії та Північної Африки.


Джерело статті: “http://24tv.ua/milist_zashkalyuye_doslidniki_vpershe_znyali_ditey_pishhanoyi_kishki_u_dikiy_prirodi_n875382”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов