К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


11.08.2017

Для львівських старшокласників облаштують військово-польовий табір

Цього року вперше буде створено позаміський табір для львівських старшокласників, де вони зможуть проходити військово-польові збори, а також у Залізничному районі буде створено Центр національно-патріотичного виховання, де буде обладнана кімната для засвоєння першої медичної допомоги та тир. Про це інформують у прес-службі Львівської мерії. Об этом сообщает vse-krugom.in.ua со ссылкой на СМИ.«В рамках реалізації Програми національно-патріотичного виховання передбачено придбання обладнання для самих навчальних закладів міста Львова, аби діти насправді могли не лише теоретично, але і практично вивчати той чи інший курс. У тих навчальних закладах, де не буде такого спеціалізованого класу, ми створюємо Центр національно-патріотичного виховання при Центрі творчості Залізничного району, куди зможуть приходити на навчання, власне, усі учні навчальних закладів міста Львова. Там буде обладнано спеціальну кімнату, де буде надаватися перша медична допомога, окрім того буде облаштовано тир і, звичайно, все необхідне обладнання, яке не зможе отримати кожна школа.


Окрім того, в позаміському таборі «Старт» облаштовується смуга перешкод для того, щоб там можна було проходити військово-польові збори старшокласників наших шкіл.


Цього року це вперше буде для наших старшокласників», – зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.Джерело статті: “http://portal.lviv.ua/news/2017/08/09/dlya-lvivskih-starshoklasnikiv-oblashtuyut-viyskovo-poloviy-tabir”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов