К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


30.11.-0001

Президент про Л.Гузара: справжній подвижник, який сміливо ніс слово Господнє українцям

Президент про Л.Гузара: справжній подвижник, який сміливо ніс слово Господнє українцям

Любомир Гузар


КИЇВ. 31 травня. УНН. Президент України Петро Порошенко висловив співчуття у зв’язку зі смертю предстоятеля Української греко-католицької церкви (2005-2011 рр.) Любомира Гузара. Про це Президент написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“Сьогодні відійшов у вічність Блаженнійший Любомир, Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви. Щиро сумую з усіма вірними УГКЦ і всією Україною. Висловлюю глибоку шану цій світлій людині, справжньому подвижнику, який сміливо ніс слово Господнє українцям у двох сторіччях на зламі двох тисячоліть”, — написав П.Порошенко.

Також він зазначив, що українці повинні продовжувати боротьбу за Україну, за мир та за любов, як закликав Л.Гузар.

“В одному з останніх інтерв’ю Любомир Гузар пророче сказав слова, які мені запали в душу: „Мир означає любити один одного. Мир — то не є відсутність боротьби“. Виконуючи його наказ за покликом серця ми маємо продовжувати боротися за Україну, за мир, за любов”, — додав П.Порошенко.

Також, співчуття висловив Прем’єр-міністр України В.Гройсман.

“Сьогодні день насичений як добрими новинами, так і новинами надзвичайно сумними. Пішла у вічність велика людина, людина надзвичайно мудра і віддана Україні. Не стало Блаженнійшого Любомира Гузара. Вічна пам’ять”, — написав він.

Як повідомляв УНН, сьогодні помер Блаженніший Любомир Гузар.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1668019-prezident-pro-l-guzara-spravzhniy-podvizhnik-yakiy-smilivo-nis-slovo-gospodnye-ukrayintsyam”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов